(212) 428 70 70 : (212) 428 70 70

  • No:117,Firüzköy, Bağlariçi Cd.
    34325 Avcılar İstanbul

  • Pazartesi - Sat 8.30 - 18.00
    Cuma

  • 444 3 KUL(585)
    İletişim :

TARİHÇE

Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ile ön plana çıkan Kullar İnşaat çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır.

First slide

Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat’ın başlamış olan veya başlayacak olan konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.


Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımızla beraber değer yaratan, bu değeri paylaşan, geliştiren ve koruyan bir anlayışa sahip olmaktır.


SATIŞ SONRASI HİZMET

Kullar ailesi olarak müşterilerimizle her zaman iletişim halinde olmayı ilke ediniyoruz. Bizi güçlü kılan özelliğimiz; satış sonrası hizmet kalitemizin, yapılarımızın kalitesiyle eşdeğer, yani olağanüstü olmasıdır. Projelerde hayatı başlatmaktan ileri gidip mutluluğu ve konforu birlikte yaşamayı hedefleyen bir firma olarak satış öncesi hizmetlerimizde olduğu kadar satış sonrası hizmetlerimizde de ailelerimize rahat bir hayat sunmak için çalışıyoruz.

NEDEN SEVİLİYORUZ?

Mesleki eğitimin verdiği disiplini en üst düzeyde tutarak mükemmeliyetçi, fonksiyonel, kalıcı ve estetik projeler hayata geçiriyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ederek en ileri inşaat metotlarını ve modern tasarım düşüncesini insanoğlunun yaşam standartlarını yükseltmek adına birleştiriyoruz. Yaşanılır dünyayı koruma bilincinde hareket ediyoruz, insanoğlunun tabiatla uyumunu geliştirmek adına hayata geçirdiğimiz eserlerle örnek oluşturuyoruz.