(212) 428 70 70 : (212) 428 70 70

  • No:117,Firüzköy, Bağlariçi Cd.
    34325 Avcılar İstanbul

  • Pazartesi - Sat 8.30 - 18.00
    Cuma

  • 444 3 KUL(585)
    İletişim :

TARİHÇE

KULLAR TEKSTİL SANAYİ ve TİC. A.Ş. Türk sermayeli olup ,47 yılı aşkın süreden beri bir deneyimin yansımasıdır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran gelişen yapısıyla daha başarılı işlere adım atmıştır.

Gerek pazar ihtiyacını göz önünde bulundurarak gerekse şirket bünyesindeki yenilikçi çalışmalarını takip etmektedir.Sürekli yükselen başarı grafiği ve ülkemizin önde gelen örme kumaş üretimi konusunda başarı çizgisi şirketimizin iş kültürünü yansıtmaktadır. 2. genç kuşağın atılımlarıyla köklü bir yapıyı devam ettiren Kullar Tekstil başarının asla tesadüf olmadığını yapmış olduğu atılımlarla kanıtlamıştır.

VİZYONUMUZ


Türkiye'nin globalleşen dünya tekstil pazarında rekabet gücünü artırmak.

Üretimde dünya standartlarını belirleyecek güce ulaşmak.

Türkiye'nin ve global iş ortaklarımızın yansımasıyla, en saygın Tekstil kuruluşu olmak Çağdaş tekstilcilik hizmeti vermek ve bu konuda ilerici görüşleriyle pazarda öncü olmak.

MİSYONUMUZ


Türkiye'de tekstil sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak Gelişimin sürekliliğine olanak sağlayan ARGE çalışmaları gerçekleştirmek Genç kuşakları endüstriyel gelişmeler sürecinde güncel tutmak ve sektöre öncülük etmek Üretim ve istihdamla kent ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Kalite Politikamız; üretim sürecinde ve sonrasında tüm çalışanlarımızın müşteri beklentileri ve kalite standartları bilinciyle kurumsal kalite standardının yansımasını sağlayarak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşterilerin uluslar arası piyasalarda rekabet gücünü arttıracak kaliteli ürünler sunmaktır.

Kalite politikamızın sürekliliği için gerçekleştirilecek uygulamalar;
1-) Müşteri beklentilerine uygun kalitelide mal ve hizmet sunmak.
2-) Müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulması tüm çalışanların ortak hedefi haline getirmek.br> 3-) Üretim sürecinde, hatasız en doğru üretimi en uygun maliyetle gerçekleştirmek.
4-) Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ARGE ve ürün geliştirmeye uygun yatırımlar yapmak.
5-) Eğitimlere ağırlık verilerek tüm personelin kişisel gelişimine katkıda bulunmak, kalite sistemi sorumluluğu bilincini yerleştirmek.
6-) İç iletişimi etkinleştirerek, kalite sürecine geniş katılımı sağlamak.
7-) İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı ekolojik ürünler ve üretim süreçlerine dahil etmek.